Love is Love 1.část 1.kapitoly Láska ke koním začíná

7. listopadu 2014 v 13:10 | Nessi

Láska ke koním začíná

1.část první kapitoly

"Lady tak už pojď" křikla Emily na svojí kámošku ,která běžela po schodech. Emily celým jménem Emily Hartová je třináctiletá brunetka s vlasama do půlky zad a s velkýma hnědýma očima. Má starší sestru Elisu a má jenom tátu ,protože maminka jim umřela když ji porodila. Je ve škole populární ,ale ne tak jako její kluk Paul ,který je nejkrásnější a nejpopulárnější kluk na škole. Je to typický blonďáček s modrýma očima. "Jo už běžím" zavolala Lady na Emily. Lady je blondýnka s vlasama až po pas. Také ji je třináct. Má staršího bratra Leona a mladšího brášku Lukase. Starší bratr Leon ji furt otravuje ať jí pučí peníze a je mu šestnáct a mladšího brášku ,kterýmu je pět furt musí hlídat. Lady je blázen do koní. Před dvěma roky ji rodiče koupili krásnou huculku Linu.


Lady konečně došla dolů tak šly s Emily za jejich kámoškou Veronicou. Veronica Louisová je také velký blázen do koní ,ale bohužel nemá svého vlastního koně jako její kámoška. Její černé vlasy po ramena nosí rozpuštěné. Je ráda ,že může chodit aspoň na lekce ježdění jelikož je to jedináček a bydlí jenom s mamkou. Neměli tolik peněz takže si koně dovolit nemohli. Když byly konečně všechny tři kámoška spolu vyšly společně do školy. Potkali jejich ne moc oblíbenou spolužačku Kristin. Byla velmi namyšlená ,ale také hodně půvabná. Její blonďaté vlasy obvykle nosí v culíku. A shodou náhod chodí i do stejné stáje jako Lady a Veronica. Má nádherného fríského koně Kima. Veškerou práci kolem koní nechává na ostatní.

Emily potkala Paula skočila mu do náruče. Ten ji ale odtrhl a řekl "Em je mi líto ,ale je konec zamiloval jsem se do Kristin ,ale bylo to s tebou celkem krásné. To už ,ale Emily neslyšela byla zraněná a běžela se vybrečet na záchod. Její kamarádky Lady a Veronica bežely za ní a zkoušely ji utěšit ,ale marně. V tom Lady napadlo "Em mám nápad pojď s námi ke koním. Budeš méně myslet na Paula a zamiluješ se do koní. Musíš mu ukázat ,že tolik zraněná nejsi." Emily neodpovídala holky ji už tolikrát přemlouvaly ať jde s nimi ,ale nikdy nešla. Tentokrát ,ale přemýšlela o tom ,že půjde. Tak odpověděla "nevím ještě si to rozmyslím a nebo tak jo za zkoušku nic nedám".

Chcete abych pokračovala ??
Libilo se Vám to ??
Mám ty části dělat kratší nebo delší ??


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanif Hanif | Web | 8. listopadu 2014 v 17:14 | Reagovat

Super, snad to dobře dopadne mezi Emily a Paulem. Určitě pokračuj, a tato délka mi úplně vyhovuje :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama