novinky

Po dlouhé době..

22. března 2016 v 20:01 | Nessi
Ahoj po dlouhé době vás vítám na mojem blogu. Velice dlouho jsem tu nebyla a nevěnovala se koním. Přes rok možná rok a půl už jsem na koni ani seděla. Neumím koně pořádně ovládat ani už si nic nepamatuji, ale rozhodla jsem se to změnit! Začalo tím jak byly zprávy, jak umřela 13-tiletá Lucie Vahňová. Kůň ji k smrti uvláčel a takto mi začali koně chybět. Ano opravdu je zvláštní, že zrovna tímhle. Té holky mi bylo opravdu moc líto.

Tak jsem na facebooku se přidala do různých skupin a hledala ježdění. Nakonec to dopadlo tak, že budu jezdit u jedné holčiny u který jsem naposled byla před tím rokem a půl. Budu jezdit na krásné kobyle haflinga každou středu. Chtěla bych na blog přidávat články z mého jezdeckého deníčku, fotky, články okolo koní, ale třeba i jiné. Doufám, že tento blog pořádně rozjedu a vy si užijete spoustu zábavy.

-Nell

Wanna be affs ?

8. listopadu 2014 v 8:27 | Nessi
Zalíbil se Vám můj blog a chtěli byste být moje affs ? Tak se můžete zapsat. Pravidlo mám jen to abyste můj blog alespoň někdy navštěvovali a nepsat do článků komentáře typu "obíhám" ,ale napsali něco co souvisí se článkem.

1)přezdívka
2) blog
3) jak často budete obíhát

To je vše

NESSI

Navigace

1. listopadu 2014 v 10:22 | Nessi


NOVINKY

JEZDECKÝ DENÍČEK

VŠE OKOLO KONÍ

DESIGNY BLOGU

FOTOGALERIE

JINÉ


OBLÍBENÉ


TOPlist

Vloženo: 31.10. 2014
Datum založení blogu: 31.10.2014

Wítejte :)

31. října 2014 v 22:32 | Nessi
VÍTEJTE
Vítejte, na mém novém blogu. Tento blog bude o koních. O základní teorii ,plemen atd..,ale i o mém živitě s koňmi i bez nich. Chtěla bych si vytvořit partu SB-éček jako jsem to měla za starých časů. V blogování nová nejsem bloguji už od svých 9 let a nyní je mi 13. Budu se zde podepisovat jako Nessi. Vlastního koně nemáám ,ale trénuje mě kámoška. Chdila jsem do JK ,ale odešla jsem kvůli hádce s majitelkou. Za plemeno koní mám nejradši huculy. Také mám ráda haflingy a fjordy. Krásní jsou také fríscí koně. Asi čtyři roky jezdím na koňský tábor kde to moc miluju a mám tam oblíbenou kobylu Milly.

Na blogu je design jenom dočasný jelikož se mi nelíbí. Dodělám rozcestníky a rubriky.
A teď na začátek nějaká bleskovka.

1. Máte svůj blog o koních ?
2. Máte vlastního koně ?
3. Jak dlouho jezdíte na koních ?
4. Kam chodíte na koně ?
5. Napište něco o sobě...

DOUFÁM ,ŽE SE VÁMTU BUDE LÍBIT PŘEJI HODNĚ ZÁBAVY.

NESSI
 
 

Reklama